У Львівській області Ірина Сех звернулася до Генпрокурора щодо порушення прав пайовиків

У Львівській області Ірина Сех звернулася до Генпрокурора щодо порушення прав пайовиків

26.07.14 08:10 0 948
Народний депутат України від ВО "Свобода" Ірина Сех звернулася до Генерального прокурора України Віталія Яреми щодо порушення майнових прав пайовиків керівництвом Буcької райспоживспілки Львівської області. Про це йдеться в її депутатському запиті, виголошеному 25 липня 2014 року на засіданні сесії Верховної Ради України.

Як зазначає Ірина Сех, у правоохоронних органах та судах Львівщини вже понад 8 років триває тяганина з приводу протиправного відчуження керівництвом Буської райспоживспілки пайового майна в особливо великих розмірах шляхом фальсифікації установчих документів райспоживспілки, що призвело до порушення майнових прав її пайовиків.

"Сфальсифіковано Статут райспоживспілки в частині вилучення норми про виключне право Конференції спілки щодо розпорядження майном спілки, надавши таке право її керівному органу, а саме – Правлінню спілки. Оригінали обох Статутів – і в первинній редакції, і в редакції зі вказаними змінами та встановленою невідповідністю підписів посадових осіб були ще 2008 року за заявою пайовиків вилучені прокуратурою Буського району та передані в порядку дослідчої перевірки до Буського РВ ГУ УМВС України у Львівській області.

Протягом 2008-2010 р.р. слідчі Буського райвідділу міліції тричі (28.10.2008р., 15.09.2009р., 29.11.2010р.) почергово виносили постанови про відмову у порушенні кримінальної справи, які так само почергово скасовувала прокуратура Буського району за неповнотою проведеної міліцією перевірки.

В подальшому Буські прокуратура та міліція ще двічі скеровували один одному матеріали (03.12.2010р., 30.12.2010р., 09.02.2011р., 04.03.2011р.) без реальних дій щодо їх перевірки. Про переписку йдеться в листі прокуратури Буського району від 09.03.2011р. за № 408 вих-11.

При цьому, в зазначених правоохоронних структурах втрачено оригінали спірних установчих документів Буської райспоживспілки, що знайшло своє підтвердження у рішеннях судів першої та апеляційної інстанції.

Цитата з мотивувальної частини рішення Апеляційного суду Львівської області від 21.05.2014р. у справі № 1303/1172/12: "Матеріалами справи підтверджено про вилучення оригіналів оспорюваних документів (Буської РСС) правоохоронними структурами (а.с. 116, 117, 120, 125, т.2), однак на вимогу суду такі не повернуті".

Відсутність оригіналів зазначених документів стала неподоланим каменем спотикання для справедливого і законного вирішення судами довголітнього спору щодо зухвалого та цинічного порушення керівництвом Буської райспоживспілки майнових прав обдурених пайовиків.

Особливо знаковим та симптоматичним є участь у цьому спорі в якості позивача в інтересах обдурених пайовиків саме прокуратури Буського району, тобто правоохоронного органу, безпосередньо пов'язаного з дослідженням та збереженням доказової бази, а саме оспорюваних установчих документів Буської райспоживспілки", – йдеться в запиті.

Ірина Сех просить забезпечити перевірку викладених фактів та вжити заходів прокурорського реагування щодо правомірності, належності та вичерпності дій прокуратури і райвідділу міліції у Буському районі Львівської області з вирішення питання поновлення та захисту порушених прав пайовиків Буської райспоживспілки.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Батьки пораненого Анатолія ...

КОМЕНТАРІ