В Закарпатській області у Хусті відбувся "круглий стіл" з питань безпеки руху в місті

В Закарпатській області у Хусті відбувся "круглий стіл" з питань безпеки руху в місті

26.07.14 14:58 0 959
Представники ДАІ, влада, автоперевізники та громадськість міста знайшли спільний знаменник щодо руху на перехресті вулиці Духновича.

Днями в міській раді Хуста активно обговорювали рух транспортних засобів та пішоходів на перехресті біля Свято-Вознесенського собору в Хусті. Учасники «круглого столу» обговорили такі проблеми, як рух транспорту та затори в час-пік, не оминули і проблему з пішоходами, яким світлофор відводить на перехід вулиці лише сім секунд. Кожний з учасників зустрічі надавав свою пропозицію щодо ефективності роботи світлофора на перехресті.

Начальник ВДАІ з обслуговування м.Хуст та Хустського району підполковник міліції Іван Ізай каже, що в Хусті є багато дорожніх проблем, серед яких і відсутність знаків, стихійна торгівля, а також хаотичне паркування транспортних засобів, тож він надав пропозицію встановлення світлофорів біля спецшколи для дітей з вадами слуху та центральної районної лікарні. Всі учасники зустрічі підтримали його одноголосно.

Влада та представники громадськості дійшли до спільного знаменника, який на їхню думку покращить рух транспортних засобів. А це - вимкнути світлофори та створити кільцеву дорогу для руху транспорту за старою схемою, методом встановлення огорожі з ялинки для імітації «дорожнього кільця».

Чи оправдає себе дорожній експеримент в Хусті, покаже час.

Агнеса Куртяк

Хустський МВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Тернополі правила ...

КОМЕНТАРІ