В Луцьку у випадку відмови продавця товарів надати податкову накладну, платник ПДВ може подати скаргу

В Луцьку у випадку відмови продавця товарів надати податкову накладну, платник ПДВ може подати скаргу

26.07.14 12:16 0 827
Фахівці інформаційно – комунікаційного сектору Луцької ОДПІ інформують про те, що у випадку , коли продавець товарів/послуг відмовляється надати податкову накладну, або порушив порядок її заповнення або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі, то покупець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого постачальника.

Ця заява є підставою для включення сум податку до складу податкового кредиту. Таке право зберігається за ним протягом 60 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення чи порядок реєстрації в Єдиному реєстрі.

До заяви потрібно додати копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв’язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.

Нагадаємо, що надходження такої заяви із скаргою є підставою для проведення документальної позапланової виїзної перевірки зазначеного продавця для з'ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов’язань з податку за такою операцією.

Довідково: відповідна норма визначена статтею 201 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями.

Інформаційно – комунікаційний сектор Луцької ОЛПІ

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: На Тернопіллі інформація ...

КОМЕНТАРІ