Валерій Лунченко: Наші вояки на Сході повинні мати все необхідне спорядження

Валерій Лунченко: Наші вояки на Сході повинні мати все необхідне спорядження

27.07.14 15:20 0 513
У суботу, 26 липня, голова Закарпатської обласної адміністрації Валерій Лунченко, у приміщенні УМВС України в Закарпатській області, передав військове спорядження, яке буде відправлено на Схід.

Військова амуніція, закуплена за кошти керівника краю, депутатів фракції «Фронту Змін» обласної ради.

Так, було передано тепловізори, каски, бронежилети, окуляри тактичні, спальники, аптечки, біноклі, взуття, бензопили, радіостанції, камуфляжі та інше спорядження.

ми передаємо бронежилети, каски, прилади нічного бачення, іншу амуніцію. Хотілося би, щоб ці речі не використовували за призначенням. Українські вояки боронять та звільняють територію нашої держави від окупантів і терористів. Тому, потрібно мати необхідне спорядження. Ті земляки, які воюють у зоні АТО – справжні герої. активні громадяни долучаються до того, аби вояки були повністю укомплектовані. Спільно ми допоможемо нашим бійцям звільнити Україну від ворогів-окупантів. В подальшому, всі вояки, які вирушатимуть на Схід боронити країну від загарбників, будуть забезпечені необхідним спорядженням, - зауважив Валерій Лунченко.

Керівник міліції Закарпаття Сергій Шаранич подякував за безцінний в ці буренні часи подарунок правоохоронцям та запевнив керівництво області, що колектив співробітників міліції Закарпаття готовий до виконань завдань поставлених міністром та керівництвом держави.

- залишилися без розгляду більш ніж сто рапортів наших міліціонерів для відправлення в зону АТО. Захист держави це священний обов’язок перед народом України. – Наголосив керівник міліції Срібної землі.

Прес – центр ОДА

СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Міліціонери Волині вилучили ...

КОМЕНТАРІ