У Житомирі міліція продовжує відпрацьовувати ринки

У Житомирі міліція продовжує відпрацьовувати ринки

27.07.14 13:23 0 511
Під час чергових профілактичних заходів правоохоронці приділили особливу увагу автомобільному ринку м. Житомира.

За словами начальника Житомирського МВ УМВС Володимира Остапчука, таке відпрацювання було організовано задля протидії крадіжкам автотранспорту, виявлення транспортних засобів, що знаходяться у розшуку або незаконно ввезені на територію України, та профілактики злочинних посягань на інше автомобільне обладнання.

Відтак, працівники карного розшуку поспілкувалися як з автолюбителями, так і з продавцями, які здійснюють реалізацію відповідних товарів. Основною темою таких бесід було роз’яснення заходів запобігання найбільш поширеним злочинам, у тому числі, пов’язаними з транспортними засобами. Окремо підіймалося питання щодо запобігання торгівлі викраденими речами.

Тим часом інша група оперативників перевіряла, чи не знаходяться у продажу запчастини та автомобілі, які були викрадені або незаконно потрапили на територію України. Результатом стало вилучення двох кузовів автомобілів «Нива» та «Volkswagen», автомобільної магнітоли та шин, на які не знайшлося відповідних документів. Нині правоохоронці з’ясовують, кому належить зазначене майно та встановлюють обставини, за яких воно опинилося на міському авторинку.

- Такі відпрацювання й надалі триватимуть на усіх ринках та торгівельних майданчиках обласного центру, - повідомив начальник міліції м. Житомира Володимир Остапчук. – Важливо, щоб житомиряни та гості міста могли спокійно купувати товари, не побоюючись, що можуть потрапити у неприємну кримінальну історію.

СЗГ УМВС України

в Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ