Тернопілля: «Пресвята Богородице, спаси воїнів»

Тернопілля: «Пресвята Богородице, спаси воїнів»

27.07.14 13:08 0 636
25 липня в архикатедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ освятили хоругву Матері Божої Зарваницької.

При здійсненні чину освячення хоругви були присутні голови Тернопільських облдержадміністрації Олег Сиротюк і райдержадміністрації Андрій Строєвус, представники громадських організацій.

««Пресвята Богородице, спаси воїнів» - написано на цій хоругві. І слова ці відлунюють нині в кожному серці, - зазначив очільник області. - Нехай ця хоругва стане оберегом для наших земляків, які зі зброєю в руках відстоюються мир і єдність України. Нехай береже їх від усякого зла, бо захищають правду».

«Це перша хоругва, що буде вручена нашим воякам як бойове знамено, - зауважив Андрій Строєвус. - Хочу висловити щиру подяку владиці Василію, архиєпископу та митрополиту Тернопільсько-Зборівському, за те, що блогословив на її створення. Дякую людям, котрі вишили її».

Після освячення хоругва разом з гуманітарною допомогою, засобами зв’язку, спецзасобами тощо, зібраними силами громади Тернопільського району, підприємців, агрофірм, громадських активістів, буде передана батальйону територіальної оборони Тернопільської області.

«Хлопці дуже зрадіють такому дарункові земляків, - переконаний капелан батальйону о. Микола Квич. – Вручаючи їм освячену хоругву, навчатиму залишатися патріотами і християнами, не підвести тих, хто вірить і молиться за них, боротися гідно та здобути перемогу».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Аби повернути телефон, ...
Наступна новина: У Львівській області у ...

КОМЕНТАРІ