Міліція Прикарпаття застерігає: щоб не залишитися без свого двоколісного помічника, вживайте більше заходів для його охорони.

Міліція Прикарпаття застерігає: щоб не залишитися без свого двоколісного помічника, вживайте більше заходів для його охорони.

27.07.14 15:32 0 535
Власникам велосипедів слід бути обачними, адже літо - гаряча пора для велокрадіів. Люди пересідають на велосипеди: транспорт зручний, мобільний, приймає достатню кількість багажу, і - головне, доступний майже кожному. Однак, в силу своїх позитивних якостей, велосипед легко стає здобиччю злодіїв, оскільки господарі легковажно залишають свій транспорт без нагляду на видному місці у власному домогосподарстві.

Працівники міліції з метою попередження таких правопорушень нагадують про елементарні правила безпеки:

-не залишайте велосипеди без нагляду в під'їздах будинків, поблизу торгових закладів, в інших громадських місцях;

-якщо виникла необхідність залишити без нагляду двоколісного «друга», попросіть тих, кому довіряєте, доглянути за ним або використовуйте надійні велосипедні замки;

коли Вам пропонують купити велосипед за низькою ціною, засумнівайтеся, випадково він не крадений. Повідомте про це правоохоронців »,

У випадку крадіжки радимо потерпілим не зволікати і терміново телефонувати за телефоном «102». По «гарячих слідах» можна не тільки швидше розкрити крадіжку, а й повернути втрачене майно.

А любителям збагачення за чужий рахунок нагадуємо, що статтею 185 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність за вчинення крадіжки.

Міліція вкотре нагадує громадянам: щоб не залишитися без свого двоколісного помічника, вживайте більше заходів для його охорони, ніхто не збереже свою власність краще, ніж сам господар.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ