На Хмельниччині обмолочено 22% ранніх зернових культур

На Хмельниччині обмолочено 22% ранніх зернових культур

29.07.14 12:15 0 339
В Хмельницькій області обмолочено 22% ранніх зернових культур. Про на засіданні колегії Департаменту агропромислового розвитку повідомив голова облдержадміністрації Леонід Прус 25 липня.

«Якщо у Волочиському районі зібрано зернових на 38% площ, Теофіпольському та Дунаєвецькому – 30%, то у Летичівському районі обмолочено лише 6% ранніх культур, Віньковецькому – 11%, Шепетівському та Ярмолинецькому по - 13%», - наголосив очільник області.

Темпи збиральних робіт нижчі за минулорічні. «Ми всі чудово розуміємо, що у проведення жнив вносить корективи погода. Опади гальмують формування урожаю зернових та не дають можливості проводити жнива з максимальним навантаженням. Разом з тим, у погожі дні на збиральних роботах працюють лише 950 зернозбиральних комбайнів із 1600 наявних.» - наголосив Леонід Іванович.

Зараз наше найважливіше завдання - збирання хліба. "Ми повинні пам’ятати, що затягування жнив - це реальна втрата зерна", - сказав заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, звертаючись до усіх присутніх в залі.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Хто оцінить ...

КОМЕНТАРІ