Це Ти

Це Ти

29.07.14 10:20 0 768
Майже півтора року минуло відтоді, як Мотор’ролла презентувала на радіо свою пісню. То була робота Пілігріми. Після того група занурилася в студійну працю над своїм проектом Чумаки, де переспівувала народну класику, і тільки в неділю нарешті повернулася до своєї основної діяльності з прем’єрою нового запису Це Ти.

Це Ти – одна з пісень, які увійдуть в наступний альбом Мотор’ролли, котрий вона оптимістично сподівається потримати в руках вже цієї осені. Пісні для нього вже готові і тепер залишилося лише записати їх у студії. І перша з них - уже є. Варто зазначити, що в наступному альбомі команда продемонструє свою співпрацю з новим автором текстів. Більшість їх для того диску написав групі Володимир Сукачов, лідер хмельницької банди Містифікатори. Вони вже давно дружать з Мотор’роллою командами і за словами лідера мотор’роллівців Сергія Присяжного: «Володя пише класні тексти, так що ми вирішили зробити з них класні пісні».

Ну і цікаво, що іще до офіційної презентації пісню Це Ти вже жартома стали називати неофіційним гімном Кам’янця-Подільського, оскільки починається вона словами «Місто-фортеця, кам'яне серце. Це ти».

Джерело ФДР.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: НАДХОДЯТЬ КОШТИ НА ...
Наступна новина: Замість того, щоб йти ...

КОМЕНТАРІ