В Чернівецькій області рятувальники зустріли сім’ю з тимчасово окупованої території

В Чернівецькій області рятувальники зустріли сім’ю з тимчасово окупованої території

29.07.14 08:06 0 625
26 липня на залізничному вокзалі у Чернівцях рятувальники зустріли жінку з трьома дітьми з Джанкойського району, що у Криму, які прибули для тимчасового проживання у Чернівецьку область. Рятувальники доправили вимушених переселенців у Регіональний штаб Чернівецької області з питань соціального забезпечення громадян України. Там практичним психологом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області була надана психологічна допомога жінці. Із дітьми було проведено арт- та казко-терапію, в ході якої було вивчено їх психоемоційний стан. Сім'ї будуть проживати у Кельменецькому районі.

Станом на 28 липня у Чернівецькій області проживає 784 вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та зони проведення антитерористичної операції. Люди забезпечені житлом та всім необхідним. Разом із рятувальниками вимушеним переселенцям надають допомогу і міжнародні організації. Зокрема, італійсько-українська спільнота «Майдан» та Конгрес України в Італії, Чернівецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України та Благодійний фонд «Карітас України».

Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадує, що Регіональний штаб Чернівецької області, з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції, що знаходиться в обласному центрі по вул. Лесі Українки, продовжує приймати звернення від людей, які вирішили залишити райони проведення АТО.

Громадяни, які потребують допомоги, можуть звертатися за тел. (03722) 7-28-26 або 101 (цілодобово), факс (0372) 52-32-10, електронна пошта – region_shtab@cv.mns.gov.ua.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: рятувальники разом з ...
Наступна новина: У Львівській області III ...

КОМЕНТАРІ