В Луцьку голова облдержадміністрації Володимир Гунчик у режимі відеоселекторного зв’язку говорив про першочергові завдання у забезпеченні життєдіяльності області

В Луцьку голова облдержадміністрації Володимир Гунчик у режимі відеоселекторного зв’язку говорив про першочергові завдання у забезпеченні життєдіяльності області

29.07.14 10:40 0 444
Відбулася оперативна нарада у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика (у режимі відеоселектору) з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ і організацій області, головами районних державних адміністрацій, міськими (міст обласного значення), головами (овальний зал приміщення обласної ради.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик зупинився на організаційних питаннях, які допоможуть працювати усім структурним підрозділам злагоджено та ефективно, акцентував на першочергових завданнях. Серед пріоритетних заходів, над якими потрібно активно працювати, він назвав питання мобілізаційної та оборонної роботи, підготовки до зими, раціонального використання бюджетних коштів. Він наголосив на необхідності створення координаційних центрів з надання допомоги сім’ям загиблих та учасників АТО, пораненим та учасникам антитерористичної операції.

У відеоселекторній нараді брали участь керівники структурних підрозділів міської ради. Міський голова Микола Романюк у підсумковому слові зауважив, що при Луцький міській раді під керівництвом першого заступника міського голови Святослава Кравчука вже працює такий координаційний центр, який координує питання мобілізаційної та оборонної роботи, допомоги армії і сім’ям військовослужбовців та постраждалим від АТО. Саме за його сприяння луцькі хлопці, які беруть участь у батальйоні територіальної оборони, забезпечені бронежилетами та було придбано й інше військове спорядження, продукти харчування, медикаменти.

Міський голова дав доручення перевірити рівень безпеки на усіх підприємствах, які забезпечують життєдіяльність обласного центру. Особливо щодо водопостачання, енергопостачання та закликав провести збори у трудових колективах щодо пильності на цих важливих об’єктах. Микола Романюк також вкотре акцентував на економії бюджетних коштів та наповненні бюджету.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: рятувальники забезпечували ...

КОМЕНТАРІ