Рятувальники застерігають: будьте обережні, відпочиваючи біля водойм

Рятувальники застерігають: будьте обережні, відпочиваючи біля водойм

29.07.14 11:14 0 313
Вода дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися від стресів. Проте далеко не всі знають елементарні правила поводження біля водойм, або ж просто нехтують ними.

Працівники служби порятунку «101» постійно проводять профілактичні бесіди з відпочивальниками та пильно стежить за станом зон відпочинку біля води. Рятувальники проводять ряд запобіжних заходів, направлених на забезпечення охорони життя людей на водних об’єктах. Зокрема, перевіряють стан пожежної та техногенної безпеки місць масового відпочинку на воді та проводять інструктажі й бесіди з відпочиваючими з тематики безпечного поводження на воді.

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області застерігає відпочивальників: не купайтеся у незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду у стані алкогольного сп’яніння, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити повільно та обережно; купатися краще там, де є рятувальні служби; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана; до плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів; утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.

Якщо дотримуватися порад рятувальників та не нехтувати правилами безпеки на водоймах, тоді відпочинок біля водойм дійсно принесе лише задоволення та позитивні емоції.

Управління ДСНС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Рівненщина: громадяни - ...

КОМЕНТАРІ