В Івано-Франківській області розуму - інформація, голові - балаклава

В Івано-Франківській області розуму - інформація, голові - балаклава

29.07.14 15:41 0 323
До батальйону спеціального призначення «Івано-Франківськ», який наразі розташовується в навчально-тренувальному центрі «Лисець» прибули ветерани ОВС, аби поділитися досвідом роботи та забезпечити його працівників балаклавами.

Представники обласної спілки ветеранів ОВС завітали в батальйон, аби поділитися зокрема й бойовим досвідом, адже деякі з них перебували в зоні бойових дій в Афганістані. Старші колеги прибули не з пустими руками, новопризначенцям батальйону вони подарували головні убори - балаклави.

За словами начальника УМВС України в Івано-Франківській області Миколи Семенишина це неоціненний вклад ветеранів у долю молодих міліціонерів. Адже працівників батальйону «Івано-Франківськ» готують як до повсякденної, так і до військової служби в ОВС. А практичні поради досвідчених наставників, особливо щодо несення служби в зоні бойових дій не зрівняються зі звичайним вивченням теорії.

До речі, це не вперше ветерани ОВС спілкувалися із новобранцями «Івано-Франківська». Старші колеги опікуються хлопцями з самого початку їх служби в батальйоні, а нещодавно ветеран ОВС, до речі - учасник бойових дій в Афганістані, Володимир Коваленко разом із творчою елітою краю організували для батальйону концертну програму задля підтримки та піднесення їх духу.

Нагадаємо, що батальйон спеціального призначення «Івано-Франківськ» був створений у квітні поточного року в структурі міліції громадської безпеки УМВС. Громадяни, які виявили бажання стати правоохоронцями, аби захищати життя, права та свободи співвітчизників, отримали змогу вступити на службу за спрощеною процедурою.

Набір до батальйону продовжується, тож кожен охочий може звернутися до УМВС України в Івано-Франківській області із пропозицією своєї кандидатури. Вимоги до кандидатів Ви можете переглянути ТУТ.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ