На водоймах Львівщини від початку року загинули 59 осіб, з них 4 дитини

На водоймах Львівщини від початку року загинули 59 осіб, з них 4 дитини

29.07.14 13:43 0 329
За даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у найближчий тиждень на території області спостерігатиметься тепла, а часом і спекотна погода. Отже, у вихідні дні та під час відпустки Ви маєте можливість відпочити, у тому числі і поблизу водних об’єктів.

На жаль, незважаючи на роботу, яка проводиться на обласному рівні, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на підпорядкованих адміністративних територіях спільно з власниками та орендарями водних об’єктів, на водоймах Львівщини продовжують гинути люди.

Так, за інформацією департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, з початку року, станом на 28 липня, зафіксовано загибель на водоймах області 59 осіб, з них 4 дітей, що на 11% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Не обійшлось без прикрих випадків, пов’язаних із загибеллю людей на водних об’єктах, і за останні дні. У період з 21 липня по цей час загинули 4 особи. Характерними причинами загибелі на воді у 2014 році були:

- купання в непристосованих для цього місцях, часто у нетверезому стані та в темний час доби;

- відсутність належного контролю за поведінкою дітей на воді;

- нехтування правилами безпеки на воді, особливо на гірських ріках з швидкою течією.

Також жертвами води нерідко стають одиночні особи, які купаються у безлюдних місцях та у разі небезпеки не можуть розраховувати на допомогу інших людей.

Нагадуємо орендарям та власникам водних об’єктів, які використовують їх для відпочинку населення, про персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечення належної роботи відомчих рятувальних постів.

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

Дотримання правил безпеки на воді – запорука Вашої безпеки в цілому! Приємного і безпечного Вам відпочинку!

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Понад 5300 рослин ...
Наступна новина: 28 липня 2014: іменинники, ...

КОМЕНТАРІ