Представники Львівщини Юлія Ткач та Василь Шуптар – бронзові призери “Золотого Гран-прі” з вільної боротьби

29.07.14 14:22 0 648
У неділю, 27 липня, в місті Баку (Азербайджан) завершився восьмий за ліком фінал “Золотого Гран-прі” з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, пам’яті Гейдара Алієва. Відразу двоє представників львівської школи вільної боротьби зробили «бронзовий» внесок в українську скарбницю.

У малому фінал серед чоловіків (в.к. 61 кг) випускник Львівського училища фізичної культури Василь Шуптар зустрівся з представником збірної Словаччини Миколою Болотником. Перший період виграв львів’янин з рахунком 2:0, ще чотири бали заробив у другому періоді і в результаті виборов бронзову нагороду “Гран-прі” Баку – 2014.

Національні кольори у ваговій категорії 63 кг захищала вихованка Заслуженого тренера України Андрія Пістуна, цьогорічна бронзова призерка Європейського чемпіонату Юлія Ткач. На старті цього представницького турніру вона поступилася представниці збірної США Є. Пірожковій, яка у підсумку піднялась на першу сходинку п’єдесталу. Проте вже у боротьбі за медаль бронзового ґатунку Юля перемогла свою суперницю з Бразилії.