У Львівській області вихованці притулку для дітей освоювали екстремальні види спорту

У Львівській області вихованці притулку для дітей освоювали екстремальні види спорту

29.07.14 10:28 0 530
Вихованці притулку для дітей служби у справах дітей, зокрема й неповнолітні, переміщені з районів проведення антитерористичної операції, стали учасниками програми, яку їм запропонували в “Туристсько-спортивному клубі “Манівці”.

Як розповів начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, впродовж 26-27 липня на базі Центру дитячої творчості дітей та юнацтва Галичини, вихованці притулку для дітей катались на каяках і катамаранах, освоювали скеледроми на вулиці та мультиспортивному залі, вправлялись на батуті, займались паркуром.

Заняття та майстер-класи проводили досвідчені інструктори з Львівської міської громадської організації “Туристсько-спортивний клуб “Манівці”.

Нагадаємо, що в притулку для дітей перебуває 47 вихованців. Серед них 27 – це діти, переміщені у Львівську область з районів проведення антитерористичної операції. Для вихованців закладу адміністрація притулку спільно із службою у справах дітей розробили план заходів, який включає різноманітні екскурсії, відвідання музеїв, аквапарку, футбольного матчу, проведення конкурсів.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Замість того, щоб йти ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ