Чернігівська область: вода продовжує забирати життя людей

Чернігівська область: вода продовжує забирати життя людей

29.07.14 10:59 0 300
В умовах спекотної погоди більшість населення обирає для відпочинку водойми. Проте під час купання, риболовлі або інших розваг часто можна спостерігати, як люди зневажають правилами безпечної поведінки на воді. В результаті цього, щодня до підрозділів УДСНС України у Чернігівській області надходять повідомлення про нові й нові трагічні випадки на водоймах. Загалом з початку року на водоймах області загинуло 43 людини, а за останній тиждень вода забрала життя 4 людей.

Так, 21 липня о 18:20 в р. Десна біля с. Кладьківка Куликівського району було виявлено та піднято на поверхню тіло 37-річного чоловіка.

Наступний трагічний випадок стався 24 липня о 15:00, де в ставку біля с. Краснопілля Коропського району потонув 23-річний молодий чоловік.

26 липня о 09:20 в р. Остер у м. Ніжин було виявлено та піднято на поверхню тіло 52-річного чоловіка.

Того ж дня о 15:45 в р. Десна поблизу с. Кладьківка Куликівського району потонув 48-річний чоловік.

Причини та обставини трагедій встановлює слідство.

Тож, щоб уникнути лиха, будьте вкрай обережними під час перебування біля водойм. Ні в якому разі не заходьте у воду в нетверезому стані. Не пірнайте в невідомих місцях або після тривалого перебування на сонці. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді та не підпливайте під тих, хто купається, не хапайте їх за ноги і не "підтоплюйте". Розраховуйте свої сили та далеко не запливайте, особливо наодинці. Уникайте води зі швидкою течією. Постійно стежте за поведінкою дітей біля води. Якщо немає поблизу спеціально обладнаного пляжу, безпечне місце для купання слід вибирати з поступовим схилом та твердим і чистим дном. Виконуючи ці основні правила, Ви захистите себе від непоправного лиха, адже вода помилок не прощає!

УДСНС України у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Делегація міста Луцька ...

КОМЕНТАРІ