5405 одиниць вибухонебезпечних предметів вилучено піротехніками ДСНС України на території міста Слов’янськ

5405 одиниць вибухонебезпечних предметів вилучено піротехніками ДСНС України на території міста Слов’янськ

29.07.14 17:37 0 332
Українські рятувальники продовжують роботи по розмінуванню звільнених від терористів територій міста Слов’янська.

Тільки за останню добу підрозділами ДСНС України у м. Слов’янськ та прилеглих територіях виявлено та вилучено всього 14 одиниць вибухонебезпечних предметів, з яких - 4 од. мінометних мін, 3 од. бойових гранат та мін, 7од. інших вибухонебезпечних предметів. Піротехніки обстежили 3,16 га території та провели розвідку на наявність ВНП у одній адміністративній будівлі.

Всього з початку виконання робіт (з 6 липня) піротехніки ДСНС України виявили та вилучили 5405 од. вибухонебезпечних предметів: 388 од. артилерійських снарядів, 477 од. мінометних мін, 157 од. бойових гранат, 41 од. реактивних снарядів та 4342 од. інших вибухонебезпечних предметів. Піротехнічними підрозділами ДСНС України загалом обстежено 235, 27 га територій та 552 будівлі.

Нині на території міста Слов’янськ працює група підводного розмінування ДСНС України, які протягом трьох діб вже обстежили 2,7 га водної акваторії.

Зазначимо, що вранці 27-го липня піротехніки Управління ДСНС України у Чернігівській області виїхали до Луганщини, де вони у складі зведеного загону ДСНС України розміновуватимуть звільнені від терористів населені пункти та прилеглі до них території. Під час проведення піротехнічних робіт дії рятувальників будуть зосереджені на розчищенні від вибухонебезпечних предметів у першу чергу приватного сектора, об'єктів комунального, промислового та адміністративного значення.

ДО УВАГИ!

Якщо ви виїхали, або плануєте виїхати з району проведення АТО! Для координації дій з оперативним штабом щодо виїзду із небезпечної зони та отримання консультацій з питань тимчасового переміщення, необхідно звернутись за телефоном «101» як зі стаціонарного, так і з мобільного телефону та за міським телефоном (044) 247-30-02.

Прес-служба ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі ...

КОМЕНТАРІ