З нагоди Дня Хрещення України-Русі у Тернополі молились за мир і освячували воду

З нагоди Дня Хрещення України-Русі у Тернополі молились за мир і освячували воду

29.07.14 13:27 0 329
Цими днями українські християни у всьому світі згадують події тисячолітньої давнини. Тоді, у водах Дніпра-Борисфена, наш древній і гордий народ прийняв Христову віру. 1026 років тому святий князь Володимир об'єднав землі Київської Русі — України в єдину могутню державу. Україна зробила свій цивілізаційний вибір, почавши нову для себе християнську традицію державотворення. Україна стала невід'ємною частиною християнської цивілізації.

З цієї нагоди 27 липня біля символічного Хреста на Набережній тернопільського ставу відбувся міжконфесійний молебень та освячення води. Участь у заході взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.

Звертаючись до присутніх Сергій Віталійович, зазначив:

« перед Україною стоїть новий виклик. З півночі насувається морок, новітня орда. З півночі йде темна сила, яка марить поневолити нашу землю і знищити нашу українську душу. Ворог потоптав правду, свободу, справедливість, любов, віру. Його зброя — страх, ненависть, зрада, підлість і брехня. Це справжня війна добра і зла.

З Христом боролись і перемагали наші князі, козацтво, стрільці, воїни-повстанці. З Христом українці йшли в тюрми і на заслання. З Христом українці зруйнували СССР і відродили державність у 1991 році. І з Христом ми переможемо у війні, подолаємо всі негаразди, відбудуємо країну і станемо сильною державою.

Вітаю українців усього світу з Днем хрещення України-Русі. Ця дата говорить всьому світові, що ми народ древній. Ми народ духовний. Ми творили європейську ідентичність тоді, коли тільки формувалась Європейська цивілізація. Українці займали гідне місце на карті світу колись і скоро ми відновимо предківську славу. З Божою допомогою ми це зробимо.

Нехай Господь оберігає наш край. Просимо у Нього єдності, мудрості, любові і милосердя. Але перш за все просимо у нього перемоги над країною-агресором, яка є прислужником темних сил. Просимо сили подолати всі випробування, які дані нашому народу, нашому поколінню.

Ми переможемо, ми станемо сильнішими. Ми збудуємо сильну і могутню державу. Державу, яка прославить у віках нашу тисячолітню історію. Державу, за яку молились, за яку боролись покоління українців».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Луцьку перевірятимуть ...
Наступна новина: На Закарпатті ...

КОМЕНТАРІ