Операція "Літо-2014" на Тернопільщині: міліціонери виявили майже сотню неповнолітніх порушників

Операція "Літо-2014" на Тернопільщині: міліціонери виявили майже сотню неповнолітніх порушників

29.07.14 17:08 0 394
Поки одні школярі оздоровлюються, набираються сил і нових вражень, інші – шукають собі кримінальних пригод. За два місяці проведення на території області оперативно-профілактичних заходів «Літо-2014» міліціонери задокументували майже сотню фактів, де порушниками закону є неповнолітні.

- 91-го підлітка притягнули до адмінвідповідальності, 12-тьох підозрюємо у скоєнні кримінальних правопорушень, - повідомив начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей обласної міліції Петро Тихович. – Одного юного порушника помістили в центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тернопільської облдержадмiнiстрацiї, інших повернули батькам за місцем проживання.

За час проведення операції правоохоронці також встановили місцеперебування п’ятьох дітей, які перебували у розшуку як безвісті відсутні. Вони вже повернулись у свої сім’ї.

Аби попередити злочини в дитячому середовищі, співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей регулярно проводять профілактичні бесіди з дітлахами, які відпочивають у літніх таборах, зустрічаються із підлітками, які перебувають на обліку в органах внутрішніх справ. Міліціонери роз’яснюють їм законодавство, інформують про адміністративну та кримінальну відповідальність, вчать, як не стати жертвою злочину.

СЗГ УМВС України

в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Закарпатська область: ...

КОМЕНТАРІ