Хто оцінить „Тернопільоблтару”?

Хто оцінить „Тернопільоблтару”?

29.07.14 12:22 0 514
З метою приватизації шляхом продажу на аукціоні потрібно визначити ринкову вартість єдиного майнового комплексу ДП «Виробничо-комерційна фірма по виготовленню, збору та постачанню тари „Тернопільоблтара”» (разом із земельною ділянкою). Об’єкт розміщений на вул. Лозовецькій, 26 у Тернополі.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна, відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 7 серпня 2014 року о 15 годині.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 10 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов’язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 31 липня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». Телефон для довідок – 52-66-85. Детальніша інформація – у газеті “Відомості приватизації” № 29(826) за 23 липня 2014 року.

Прес-служба РВ ФДМУ

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ