Легкоатлети Львівщині вибороли на чемпіонаті України з легкої атлетики дві нагороди

30.07.14 10:12 0 703
Упродовж 24 – 26 липня 2014 року в місті Кіровограді, на реконструйованому стадіоні «Зірка» тривав чемпіонат України з легкої атлетики. В рамках цих змагань розігрувалися медалі національного чемпіонату й серед молоді (1992 р.н. та молодші).

Загалом в чемпіонаті України з легкої атлетики та молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики взяли участь 970 легкоатлетів зі всієї України.

Перше місце в загальному заліку з сумою 2 122 очки виборола збірна команда Київської області; на другому місці команда Донецької області – 1 706 очок; третє місце посіла збірна Дніпропетровщини – 1 546 очок.

Збірна команда Львівської області з загальною сумою 605 очок посіла 10 щабель, поступились лише 5 очками збірній команді Миколаївської області.

В чемпіонаті України серед молоді представники Львівщини вибороли 5 загальнокомандне місце.

Успішно у складі збірної Львівщини виступив в чемпіонаті України 2014 року стриянин Василь Іваницький (тренер Любов Петринець), який виборов золоту нагороду в десятиборстві (7 525 очок).

Бронзові нагороди в естафетному бігу 4 х 400 метрів вибороли: Олексій Мацкевич (тренери Калантаєвський О., Калантаєвський Ю.), Юрій Бас (тренери Калантаєвський О., Калантаєвський Ю., Сташків М.), Юрій Трохімчук (тренери Федоренко В., Черних В., Кретів О.), Андрій Тиндик (тренери Тарнакін В., Тарнакіна О.) з результатом 3:15.96.

Варто відзначити два четверті місця, які посіли відповідно Тамара Євдокимова (тренери Борькін В., Федорок А.) у метанні списа (51.94) та Віктор Шаповал (тренери Лебедюк В.І., Порошина В.) у стрибках у висоту (2.15) та два п’яті місця в бігу на 3000 м з перешкодами серед жінок – Юлія Кухар, 10:35.72 (тренери Сташків М., Хіміон Т.) та в бігу на 3000 м серед чоловіків – Роман Ростикус, 8:20.46 (тренери Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.).