Рятувальники Львівщини підвели підсумки роботи за перше півріччя 2014 року

Рятувальники Львівщини підвели підсумки роботи за перше півріччя 2014 року

30.07.14 11:20 0 352
29 липня у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулось засідання колегії, на якому підведено підсумки роботи за перше півріччя поточного року. Нарада проходила під головуванням начальника Головного управління генерал-майора служби цивільного захисту Сергія Дмитровського, за участю керівників територіальних підрозділів та структурних підрозділів апарату ГУ.

На колегії обговорили стан готовності до дій за призначенням та організації служби у підпорядкованих підрозділах, а також стан службової діяльності органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки упродовж І півріччя 2014 року.

Заслухано звіти щодо стану матеріально-технічного забезпечення підпорядкованих підрозділів та стану кадрової роботи, дотримання особовим складом підпорядкованих підрозділів дисципліни, законності та антикорупційного законодавства. До усіх присутніх довели інформацію про стан роботи з контрольними документами та дотримання виконавської дисципліни, виконання вимог законів України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації».

Ряд керівників територіальних підрозділів доповіли про діяльність їхніх формувань.

За результатами роботи колегії Сергій Дмитровський окреслив основні завдання для роботи у наступному півріччі аби ефективність діяльності ДСНС на Львівщині була максимально високою.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопіль: учасникам ...
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ