За викликом оперативно прибули рятувальники 16-ї державної пожежно-рятувальної частини. Вони за допомогою автодрабини проникли через вікно в оселю й там знайшли на підлозі літню жінку. Як з’ясувалося, у неї хворіли ноги, тому бабуся пересувалася по квартирі за допомогою інвалідних ходунків. Проте через спеку жінці стало зле, вона впала та не змогла самостійно підвестися. Стан здоров'я людини задовільний.
У ДСНС у Чернігівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Перших потерпілих в АТО ...
Наступна новина: В Житомирській області ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим