У роботі наради, присвяченій питанням запобігання і протидії злочинності та корупції, взяли участь голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок, голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, керівники правоохоронних відомств області, судової системи, органу військового управління, прокуратури Західного регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, працівники апарату прокуратури області, прокурори міст і районів області, начальники міськрайвідділів міліції.
« нам доводиться працювати в тривожних умовах, коли триває боротьба за територіальну цілісність України. Необхідно об’єднати зусилля правоохоронних органів та усіх гілок влади, громадськості у боротьбі зі злочинними проявами», - з такими словами звернувся до присутніх Сергій Кубрак.
Він зазначив, що пріоритетами у діяльності силових структур мають бути забезпечення часткової мобілізації військовозобов’язаних у відповідності до вимог законодавства, збереження військового майна, законності використання коштів резервного фонду Державного бюджету України і благодійних внесків, отриманих для потреб оборони, недопущення спроб захоплення спеціальних об’єктів, розташованих на території області.
Також прокурор області додав, що потребують реального вирішення й актуальні проблеми, притаманні Рівненській області. Це незаконний видобуток бурштину, неправомірне використання земель природно-заповідного, лісового, водного фондів та рекреаційного призначення, знищення лісів.
Однією із складових відновлення довіри людей до правоохоронних органів, як зауважив Сергій Кубрак, залишається викорінення корупції у всіх гілках влади, в тому числі й правоохоронних органах. Тому слід кардинально змінити підходи щодо протидії хабарництву, корупційним проявам та зосередитись на питаннях реальної боротьби з цим негативним явищем.
Своє бачення у взаємодії та вирішенні нагальних проблем висловили керівники силових відомств, суду та органів влади.
«Необхідно зробити все можливе, аби домогтися результату, від якого залежатиме спокій людей та лад у нашому регіоні», - підсумував прокурор області Сергій Кубрак.
За підсумками наради обговорено та прийнято заходи, спрямовані на поліпшення стану законності на Рівненщині.
Прес-служба прокуратури області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: В Чернівецькій області під ...
Рост населения Казахстана: тенденции и вызовы
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав