Конкурс проводиться з метою привернення уваги широкої громадськості до розвитку міського озеленення та квітникарства. Саме тому у ньому можуть взяти участь організації, установи, окремі громадяни, у тому числі колективи шкіл і позашкільних закладів, комунальних підприємств, медичних закладів.
Оцінювати конкурс будуть одразу за декількома напрямами, зокрема промислові та комунальні підприємства, медичні заклади, підприємства, що спеціалізуються на вирощуванні та продажу квітів, загальноосвітні навчальні заклади, дошкільні навчальні заклади, вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації, професійно-технічні училища; приватні особи (окремі мешканці міста).
Основними критеріями для оцінювання (за 10-ти бальною шкалою) буде художнє оформлення та цілісність композиції, оригінальність рішення та відтворення ідеї, творчий підхід до виконання, складність техніки, патріотична тематика тощо.
Нагадаємо, що вперше такий конкурс у місті відбувся минулого року.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: Південна Африка: почалися ...
10 порад щодо вибору електричної кушетки для ...
Как определить, что проблема именно в резонаторе, а не в глушителе?
3д сетка: что нужно знать
Найцікавіші серії LEGO для дітей та дорослих: повний гід світом кубиків
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка