Засуджено поляка, який намагався провезти в Україну наркотики

Засуджено поляка, який намагався провезти в Україну наркотики

15.08.14 16:11 0 330
Вироком Володимир-Волинського міського суду громадянина Республіки Польща визнано винним у контрабанді наркотичних речовин.

Встановлено, що іноземець, слідуючи з Польщі до України через митний пост «Устилуг» Ягодинської митниці, заховав в особистих речах та намагався переправити через кордон пакунок з особливо небезпечним наркотичним засобом - канабісом.

Під час митного контролю заборонені засоби були виявлені інспекторами Ягодинської митниці та вилучені слідчим УСБУ у Волинській області.

Як повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби Юрій Новосад, - між прокурором та іноземцем було укладено угоду про визнання винуватості, за умовами якої останній повністю визнав свою вину у контрабанді наркотичних засобів.

Вироком суду поляка визнано винним у скоєному злочині та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 170 тис. грн. з конфіскацією всього належного йому майна та конфіскацією наркотичних засобів, що були предметом контрабанди.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Тернополі пройде ...

КОМЕНТАРІ