На Тернопіллі обласна та районні державні адміністрації надають допомогу військовим у зоні АТО

На Тернопіллі обласна та районні державні адміністрації надають допомогу військовим у зоні АТО

15.08.14 17:27 0 354
Керівництво та працівники обласної та районних державних адміністрацій, їх структурних підрозділів долучаються до збору коштів на потреби української армії. Держслужбовці здійснюють відрахування в розмірі одноденного місячного заробітку та внесення благодійної допомоги. Ці кошти спрямовуються на матеріально-технічне забезпечення Збройних сил України, батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль» та Управління МВС України в області, підрозділів Національної Гвардії та ВМС України.

Голови місцевих адміністрацій здійснюють координацію збору коштів для закупівлі продуктів харчування, гуманітарної допомоги та для потреб жителів Луганської та Донецької областей.

Як зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк, програмою матеріально-технічного забезпечення 6-го батальйону територіальної оборони Тернопільської області в частині передбачено забезпечення підрозділу матеріально-технічними засобами. Станом на 21 липня 2014 року в ході вищезазначеної програми 6-й батальйон територіальної оборони Тернопільської області отримав кошти в сумі 1 мільйона гривень, з них на придбання бронежилетів – 858 661 гривень, радіостанцій – 80 496 гривень, обладнання зв’язку – 50 800 гривень, матраців – 10 043 гривні.

Голова облдержадміністрації додав, що допомога військовим частинам Збройних Сил України та добровольчим військовим формуванням, які ведуть бойові дії в зоні проведення антитерористичної операції продовжується.

Довідково:

Протягом двох місяців спільними зусиллями керівництва місцевих адміністрацій та за активної участі громадськості, підприємців, громад сіл та міст області було зібрано та передано в підрозділи та формування Міністерства Оборони України та МВС України, учасникам АТО:

- 640 бронежилетів;

- 289 комплектів форменного одягу;

- 205 пар взуття;

- 183 розвантажувальні жилети;

- 251 шолом;

- 464 карімати;

- 20 біноклів;

- 1 прилад нічного бачення;

- 2 тепловізори;

- 6 акумуляторів та 2 зарядні пристрої до теплові зорів;

- 5 наметів шестимісних;

- 24 рації «Моторолла»

- 4500 мішків для обладнання блок-постів;

- запасних частин до техніки на суму 300 тисяч гривень;

- продуктів харчування та засобів гігієни на суму понад 129 тис. гривень;

- коштів на придбання наметів, бронежилетів та іншого спорядження в розмірі понад 82 тис. гривень, а також амуніція та матеріально-технічні засоби

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На рахунки Міністерства ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ