Тернопільські свободівці доєдналися до батальйону "Січ"

Тернопільські свободівці доєдналися до батальйону "Січ"

15.08.14 15:21 0 475
12 серпня 2014 року лави добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, поповнили: заступник голови Тернопільської обласної організації "Студентська Свобода" Василь Чашка і депутат Тернопільської обласної ради свободівець Олег Федик. Націоналісті приєдналися до своїх колег із батальйону спеціяльного призначення "Січ".

Свободівці розповідають, що піти на такий нелегкий крок їх спонукала не тільки напружена ситуація в країні, а й смерті побратимів. Аби ці людські жертви не були марними, разом ми маємо перемогти! Українці зобов'язані бути як ніколи згуртованими, сильними, мужніми і сміливими! Бо лише спільними зусиллями зможемо захиститися від окупанта, який посягнув на нашу незалежність.

"Кожен свідомий українець постійно має бути готовий стати на захист Батьківщини, – зазначає свободівець Василь Чашка. – Це наш обов'язок. Я хочу, щоб в Україні панував мир і ніколи у моїх рідних і близьких не було страху жити на своїй, Богом даній, землі. Саме це бажання додає сили і наснаги для боротьби".

19-річний Василь Чашка вирішив піти воювати добровольцем. Його мати – заступник Голови Тернопільської обласної організації ВО "Свобода" Марія Чашка розповідає: "Це рішення дорослого чоловіка. Звичайно, для мене як для матері воно дуже непросте. Адже кожна матір розуміє, що легше піти самій, ніж відправити туди свою дитину."

Марія Чашка радить жінкам не відмовляти своїх синів від участі в бойових діях, а пояснювати їм реалії цієї ситуації, в яку вони потрапили. Важливо, щоб цей крок був виважений і обдуманий.

"Страх є завжди і в кожного. За своє життя і здоров'я. Та передусім страх батьків за своїх дітей, – зізналася Марія Чашка. – Не боїться тільки той, хто немудрий, але безстрашні перемагають. У цій ситуації ми маємо бути саме такими. Инакше російський агресор прийде і в наш край".

Не міг залишитися байдужим до ситуації на Донбасі депутат Тернопільської обласної ради Олег Федик, який готовий до цього і фізично, і морально. "Я з сім'ї репресованих, – розповів він. – Дідусь воював, згодом був засуджений на 25 років. Додому він так і не повернувся. Тепер прийшов мій час стати на захист Батьківщини. Час здобути вільну незалежну Українську державу".

Нагадаємо, що свободівці Василь Чашка і Олег Федик були активними учасниками Революції гідності у Тернополі.

Про це повідомили в прес-службі Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ