На Тернопіллі університетські приміщення потрібно оцінити

На Тернопіллі університетські приміщення потрібно оцінити

15.08.14 15:47 0 422
З метою наступного розрахунку орендної плати потрібно визначити ринкову вартість чотирьоx об’єктів державної власності.

Два із них розміщені у Тернополі. На вул. Руській,56 це частина приміщення холу площею 2 кв.м на першому поверсі навчального корпусу №1, що перебуває на балансі ТНТУ ім. І Пулюя. На вул. Львівській,7 – частина нежитлових приміщень загальною площею 96,3 кв.м цокольного поверху студентського гуртожитку №2, що перебуває на балансі ТНЕУ.

У Підволочиську (вул. Д. Галицького,112) потрібно оцінити частину нежитлового приміщення загальною площею 23,4 кв.м адмінбудівлі, що перебуває на балансі Підволочиського райвідділу УМВС України в області.

А в Збаражі (вул. Незалежності,8) – частину гаража площею 47,18 кв.м на території виробничої бази монастиря Бернардинів, що перебуває на балансі НЗ “Замки Тернопілля”.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки державного майна, відбудеться у Регіональному відділенні ФДМУ по Тернопільській області 28 серпня 2014 року о 15 годині.

Претенденти на участь у відборі мають подати пропозиції стосовно ціни й терміну виконання робіт (не більше 5 календарних днів), а також калькуляції витрат, пов’язаних із їх виконанням.

Конкурсна документація приймається до 20 серпня включно за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11, каб. 604; подається у запечатаному конверті з описом підтверджувальних документів, що містяться у ньому. На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності». Телефон для довідок – 52-66-85. Детальніша інформація – у газеті “Відомості приватизації” № 32(829) за 13 серпня 2014 року.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Микола Романюк відвідав ...
Наступна новина: В Інституті лідерства та ...

КОМЕНТАРІ