Шахта №10 «Нововолинська» цьогоріч таки отримає 100 млн грн на продовження будівництва

Шахта №10 «Нововолинська» цьогоріч таки отримає 100 млн грн на продовження будівництва

16.08.14 17:05 0 363
Шахта №10 «Нововолинська» таки отримає кошти на продовження будівництва. Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо перерозподілу видатків, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості на підтримку вугільної галузі).

За повідомленням інформаційного управління апарату Верховної Ради України, цим Законом, у межах обсягу фінансування видатків, Міністерству енергетики та вугільної промисловості України спрямовано 180000,0 тис. гривень на фінансування нової бюджетної програми "Державна підтримка будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, технічне переоснащення зазначених підприємств" та одночасно зменшено на цю ж суму видатки за бюджетною програмою "Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції".

Зокрема, для Волині передбачено виділити цьогоріч 100 млн грн на добудову першої черги шахти №10 «Нововолинська». Отож, першочергове завдання, яке ставив у своїй роботі голова облдержадміністрації Володимир Гунчик щодо прискорення фінансування соціального-значимого об’єкта регіону - виконано.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: В Чернігівській області ...

КОМЕНТАРІ