Наталка Михно: Завдання сучасної школи – виховати справжніх патріотів

Наталка Михно: Завдання сучасної школи – виховати справжніх патріотів

16.08.14 16:44 0 359
Про завдання методичних служб щодо реалізації в області стратегічних напрямків та основних завдань розвитку освіти йшлося під час науково-методичної конференції, що відбулась 14 серпня у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка.

Участь у ній взяли заступник голова Тернопільської облдержадміністрації Наталка Михно, директор департаменту освіти і науки адміністрації Любомир Крупа, директор Тернопільського ОКІППО Юрій Буган, а також вчителі-методисти.

«У зв’язку зі стрімким розвитком новітніх технологій, освітній процес змінив свій формат із теоритичного на практичний. Учителям варто забути про совдепівські методи виховання, а учням про систему трох зет – зазубрив, знав, забув. Сучасний педагог повинен активно використовувати новітні технології та методики викладання. Його завдання не змушувати дітей вчити теорію, а зуміти зацікавити їх своїм предметом, заінтригувати та зініціювати бажання шукати додаткову інформацію».

Наталка Михно наголосила, що завдання сучасної школи виховати справжніх патріотів своєї країни, котрі своїми досягненнями здивують світ. Однак для цього необхідно зламати існуючу закостенілу систему. Освітяни мусять почати вносити власні пропозиції, корективи до діючої навчально-виховної програми та брати активну участь у робочих групах, які займатимуться формуванням стратегії розвитку освіти до 2020 року.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ