Тернопільщина займає третє місце в Україні за об’ємами виконаних робіт з ремонту дорожнього покриття

Тернопільщина займає третє місце в Україні за об’ємами виконаних робіт з ремонту дорожнього покриття

16.08.14 09:14 0 318
Станом на початок серпня на Тернопільщині здійснено повну заміну 14 кілометрів дорожнього полотна та 45 тис кв. м ямкового ремонту. Роботи тривають.

«Основним завданням для нас нині є відновлення дорожнього полотна траси Львів-Тернопіль, ремонт ділянки дороги державного значення, що пролягає через Монастирську, та під’їзду до села Кривче Борщівського району, де розташовані печери, - зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. - Уже завершено ремонтні роботи у Бережанах та Бучачі. У розпалі ремонт на ділянці дороги державного значення, що йде в обхід Мишковичів Тернопільського району».

Леонід Бицюра наголосив, що питання відновлення якості дорожнього полотна, включення Тернопільщини в транспортні потоки – одне з пріоритетів ОДА.

«На утримання та заміну дорожнього полотна Тернопільщині цього року фактично було виділено тільки 10 відсотків від загальної потреби, - зауважив Леонід Бицюра. - Коли врахувати, що загальна довжина доріг краю становить 5 тисяч кілометрів, і більшість з них десятиліттями не ремонтувалися, то це мізер. Тому було вирішено акумулювати кошти державного та місцевого бюджетів на ремонтах ділянок доріг загальнодержавного значення, особливо тих, що проходять через районні центри, під’їздів до історичних пам’яток і ліквідації місць концентрації ДТП. Наразі за об’ємами виконаних робіт з ремонту дорожнього покриття область посідає третє місце в Україні».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Закарпатська область: ...

КОМЕНТАРІ