Червоний Хрест вирішив відрядити в Україну й Росію більше співробітників

Червоний Хрест вирішив відрядити в Україну й Росію більше співробітників

18.08.14 12:28 0 543
Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) додатково відправляє співробітників до Росії та України, а також розширює масштаби логістичних механізмів для доставки допомоги на територію східної України, що уражена конфліктом.

Про це йдеться у повідомлені організації - інформує Радіо Свобода.

За даними МКЧХ, чотири співробітники комітету вже присутні безпосередньо на місці стоянки російського конвою в Ростовській області, інші представники наразі прямують туди ж. Група співробітників також працює в місті Старобільськ, куди прибуло близько 50 вантажівок гуманітарної допомоги від України.

«Нам, як і раніше, потрібні гарантії від усіх сторін, залучених до конфлікту, що нашим співробітникам буде надано можливість виконувати свою роботу безпечно і з належною повагою до наших гуманітарних принципів. Враховуючи складнощі щодо логістики та безпеки, ця операція займе деякий час, і ми закликаємо владу обох країн зробити все можливе, щоб якнайшвидше вирішити усі питання», – цитує комітет голову управління з оперативної діяльності МКЧХ в Європі та Центральній Азії Лорана Корбу.

У комітеті нагадали, що Україна і Росія допрацьовують «важливі практичні деталі», зокрема інспекції та оформлення процедур конвою під керівництвом Росії і підтвердження виключно гуманітарного характеру вантажу.

«Якщо і коли буде досягнута домовленість, ми почнемо працювати над доставкою цієї гуманітарної допомоги людям, що постраждали від конфлікту в східній частині України, а також до медичних та інших соціальних інституцій. З огляду на те, що цивільні особи наразі намагаються впоратися з обмеженим доступом до основних послуг, таких як постачання води та електроенергії, швидкість є нагальною», – додав Лоран Корба.

У МКЧХ зазначили, що від початку кризи в Україні надають гуманітарну допомогу і талони для закупівель вимушеним переселенцям, а також медикаменти медичним установам в Донецькій, Луганській і Харківській областях для лікування поранених. Комітет відвідує осіб, затриманих у зв’язку з поточною ситуацією, і сподівається досягти офіційної угоди з урядом з цього приводу. Комітет також прагне відвідувати осіб, затриманих іншою стороною-учасником конфлікту.

У повідомленні МКЧХ також ідеться, що комітет продовжує розширювати гуманітарну діяльність відповідно до ситуації у східній Україні та отримує фінансову підтримку від Фінляндії, Швейцарії, Великобританії та США, а також товариств Червоного Хреста Канади та Японії.

var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['7DEF-84AE-EDF6-50C8-1XHvdy', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 1, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ