юні хмельничани випробували свої сили у ролі рятувальників

юні хмельничани випробували свої сили у ролі рятувальників

18.08.14 08:42 0 520
16 серпня у Хмельницькому на території парку ім. Т.Г.Шевченка для юних хмельничан відбулася акція «Місто професій», яка ініційована представниками міжнародного ділового журналу «COMMUNITY». Під час заходу представники різних організацій надали можливість дітлахам спробувати себе в ролі працівників понад 20-ти спеціальностей. Метою заходу було надання профорієнтаційної підтримки дітям різного віку, вироблення у них свідомого ставлення до праці, професійне самовизначення в умовах свободи вибору сфери діяльності відповідно до своїх можливостей та здібностей.

На 20 майданчиках, що представляли різні професії діти мали можливість спробувати себе в ролі рятувальника, будівельника, автослюсаря, ді-джея, зв’язківця, продавця, банкіра, правоохоронця тощо. Виконавши поставлені завдання юні працівники отримували «зарплатню», яку можна було витратити в спеціальній крамниці на солодощі або інші подарунки.

На одному з багатьох майданчиків рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій Хмельниччини продемонстрували дітям пожежну техніку та аварійно-рятувальне обладнання, екіпірування піротехніків та засоби виявлення вибухонебезпечних предметів.

В першу чергу методисти Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Хмельницької області ознайомили дітей з різними видами небезпек, які можуть зустрічатися в їхньому житті та навчили юних рятувальників правилам безпеки життєдіяльності. Після цього, аби потрапити до команд, дітлахи повинні були показати фізичну загартованість та відповісти на контрольні запитання з проведених лекцій. Після того, як діти склали іспити розпочались формуватись пожежно-рятувальні команди для проходження естафети.

Майданчик де фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій Хмельниччини впродовж усієї акції був постійно заповнений юними рятувальниками, адже цікаві конкурси та естафети, які організували рятувальники дітям дуже сподобалися.

Учасники змагались у одяганні захисного одягу, додали 15 метрову смугу перешкод, за допомогою пожежного ствола гасили умовну пожежу. Найменші учасники долали дистанцію разом з батьками. Усі юні рятувальники отримали зароблені «гроші», за які пізніше мали змогу придбати солодощі та подарунки.

Під час проведення заходу серед батьків та дітей були розповсюджені листівки та пам’ятки застережливого характеру та різна сувенірна продукція.

В свою чергу піротехніки аварійно-рятувального загону спецпризначення провели показові заняття щодо поводження з вибухонебезпечними предметами.

Проведений захід подарував дітям та їх батькам безліч позитивних емоцій, а найголовніше те, що малеча спробувала себе у ролі рятувальника та вкотре нагадала для себе ази безпечної життєдіяльності.

ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Івано-Франківщина: в ...

КОМЕНТАРІ