У бюджетній сфері Львівщини немає заборгованості із виплати заробітної плати

У бюджетній сфері Львівщини немає заборгованості із виплати заробітної плати

18.08.14 08:00 0 500
Про це йшлось 15 серпня, під час наради із головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення, що відбулась під головуванням першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Йосифа Ситника.

Водночас, як повідомили у департаменті фінансів облдержадміністрації,на наступні місяці така загроза є в містах Самбір, Борислав та в окремих населених пунктах Кам’янко-Бузького району.

Відповідно, перший заступник голови ОДА Йосиф Ситник доручив головам РДА та міським головам міськвиконкомів області звернути увагу на цю проблему та врегулювати ситуацію.

Окрім того, суттєві проблеми очікуються в бюджетних установах у питаннях щодо забезпечення твердим паливом та виконанням заходів із енергоощадності.

Відтак, Йосиф Ситник нагадав усім присутнім про завдання Уряду України щодо зменшення використання газу на 30% від минулорічних показників.

Як повідомив директор департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Олег Лазар в департамент уже звертались представники обленерго для погодження графіку обмеження використання енергоресурсу. Однак, за словами О. Лазара облдержадміністрація такого погодження не надавала.

«Уряд ставить нам завдання обмежити споживання газу й переходити на альтернативне паливо та використання електроенергії. Інша ситуація, що мережі не здатні витримати такого навантаження. Обленерго попереджає про ймовірне відключення від електромережі деякі заклади, які використовують електроенергію більше лімітованих показників. Проблема, що немає жодного механізму спротиву до таких дій, – поінформував Йосиф Ситник. – Проте ми будемо скеровувати лист до Кабінету Міністрів, аби для бюджетоутворюючих підприємств, а також тих, які мають мобілізаційні завдання, ці обмеження були мінімізовані. Адже ми також маємо напружені графіки щодо забезпечення життєздатності області та обороноздатності країни», – підсумував перший заступник голови ОДА.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Тернопільська обласна ...

КОМЕНТАРІ