У Львівській області володимир Харчук взяв участь у телемості щодо захисту допомоги військових від шахрайства та піару

У Львівській області володимир Харчук взяв участь у телемості щодо захисту допомоги військових від шахрайства та піару

18.08.14 11:11 0 574
Обласна державна адміністрація контролює два рахунки збору коштів для АТО. Це рахунок Львівської обласної організації «Червоного хреста» та Фонду допомоги армії, який координують церковні капелани.

Про це сказав заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук під час телемосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему: «Тил фронту: як захистити допомогу військовим від шахрайства і піару?»

Кошти та продукти для військових АТО можна залишати у місцевих державних адміністраціях. Володимир Харчук повідомив, що ОДА планує закріпити за робою з волонтерами окремого посадовця. Також, на сайті ОДА створюється список тих, хто і чим допомагав.

Керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України, підполковник Олександр Поронюк висловив подяку волонтерам. «Якщо б не було волонтерських організацій, то невідомо у якому стані наша держава була б . Також бажаючих допомогти війську закликаю більше контактувати із військовими частинами, а не з віртуальними людьми. Переданий товар варто обліковувати. Вам повинні надати накладну про отриманий товар – так у нікого не буде ніякої спокуси».

Також підполковник розповів, що під час приїзду до Львова перших поранених у лікарнях виникла велика проблема із донорською кров’ю. Коли ж інформація про це потрапила у ЗМІ, то питання вмить вдалось закрити.

Додамо, що на Львівщині відкрито два кримінальних провадження щодо шахрайства під час збору коштів для АТО.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: У Малайзії виявили ...

КОМЕНТАРІ