В Житомирській області жителі Андрушівського району придбали для військовослужбовців у зоні АТО тепловізор за 96 тис. грн

В Житомирській області жителі Андрушівського району придбали для військовослужбовців у зоні АТО тепловізор за 96 тис. грн

18.08.14 13:04 0 518
Жителі Андрушівського району спільно з місцевими підприємцями зібрались коштами та придбали для бійців 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади модульний тепловізор R-1500.

15 серпня, голова Андрушівської райдержадміністрації Роман Гаврилович і старший солдат, водій-електрик бронетранспортеру 2-го батальйону взводу зв’язку 95-ї бригади Ярослав Коваленко передали новий прилад начальнику складу озброєння цього ж військового з’єднання прапорщику Олександру Курку.

«Цей тепловізор встановлюється на бронетранспортері (БТР). Його дальність бачення – понад 1,5 км. Таке обладнання зараз дуже потрібне нашим військовослужбовцям, котрі перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. Цей прилад коштує 96 тис. грн (понад 7 тис. дол.). Необхідну суму всією громадою ми збирали протягом двох місяців», – розповів Роман Гаврилович.

Головним ініціатором придбання тепловізора виступив старший солдат, водій-електрик бронетранспортеру 2-го батальйону взводу зв’язку 95-ї бригади 24-річний Ярослав Коваленко. Молодий чоловік воював у зоні АТО протягом чотирьох останніх місяців, а нещодавно повернувся у відпустку додому. Проте, навіть перебуваючи за сотні кілометрів від поля бою, він не забуває про своїх побратимів. Тому й запропонував небайдужим землякам віднайти кошти і купити для наших бійців корисне обладнання.

«Цей прилад досить потужний: він дозволяє фіксувати всі живі об’єкти, які можуть завдати атаки. Крім того, за допомогою цього тепловізора можна оглядати територію вночі, навіть пересуваючись на БТРі з достатньо високою швидкістю. 19 серпня заступник командира нашого батальйону повертатиметься у зону АТО і заразом доставить тепловізор бійцям», – сказав Ярослав Коваленко.

Разом із тим, хлопець зауважив, що на сході, під час проведення АТО, наші військові дуже цінують підтримку з тилу, яку надають земляки.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 18 серпня 2014: іменинники, ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ