В Житомирській області під час продовольчого ярмарку жителі Любарщини виручили понад 4 тис. грн. на лікування земляків, поранених у зоні АТО

В Житомирській області під час продовольчого ярмарку жителі Любарщини виручили понад 4 тис. грн. на лікування земляків, поранених у зоні АТО

18.08.14 12:03 0 591
16 серпня, з нагоди Преображення Господнього та Дня незалежності України, у Житомирі відбувся продовольчий ярмарок. У широкому асортименті товаровиробники області представили якісну продукцію за доступними для населення цінами. Зокрема відвідувачі могли придбати овочі, фрукти, ягоди, рибу, м’ясну та молочну продукцію, хлібобулочні вироби та мед.

Заступник директора департаменту агропромислового розвитку – начальник управління фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку, організації виробництва та маркетингу продукції тваринництва облдержадміністрації Леонід Бабич зауважив, що ціни на ярмарку на 20-25 % нижчі за ринкові.

«З ініціативи голови облдержадміністрації Сергія Машковського відтепер щосуботи у нашому обласному центрі відбуватимуть схожі продовольчі ярмарки. Ми прагнемо доставити до споживача продукцію безпосередньо від товаровиробника та, разом із тим, здешевити продовольчий кошик, аби люди могли забезпечити себе на зиму за доступними цінами. Участь у ярмарку брали шість м’ясопереробних підприємств, які представили більше як 1,5 тонни ковбасних і м’ясних виробів, а також вісім сільськогосподарських і фермерських господарств, які торгують м’ясом власного виробництва», – пояснив Леонід Бабич.

Зі свого боку, інший заступник директора профільного департаменту – начальник управління організації виробництва і маркетингу продукції рослинництва та інженерно-технічного забезпечення облдержадміністрації Євген Данкевич зазначив, що цей передсвятковий ярмарок приурочений заразом і до завершення збору ранніх зернових культур у регіоні.

«На всіма господарствами області намолочено 560 тис. тонн зерна. Цей показник перевищує минулорічний, – сказав посадовець. – на ярмарку представлена продукція нового врожаю. Наша мета – забезпечити потреби жителів міста Житомира та гостей обласного центра необхідною продукцією. Зокрема, реалізовано більш як 10 тонн картоплі та понад 5 тонн іншої овочевої продукції різного напрямку. Картоплю можна було придбати за ціною 2-2,5 грн. Та найбільшим попитом відзначилися хлібобулочні вироби СП «Довбиський хлібозавод» (Барановський район)».

Із благородною місією на ярмарок цього дня прибули представники громади Любарського району. Адже всі виручені кошти (понад 4 тис. грн.) вони спрямують на лікування своїх земляків-військовослужбовців – Павла Літовського та Михайла Стратія, котрі отримали поранення, беручи участь в антитерористичній операції на сході України. Так, Павло Літовський наразі проходить лікування у військовому госпіталі в Одесі, а Михайло Стратій – у Дніпропетровську. Із шостої години ранку любарчани на чолі з керівником апарату райдержадміністрації Віктором Канчурою реалізували близько 4 тонн своїх овочів і круп.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Лучани попрощалися із ...
Наступна новина: Міська рада Тернополя ...

КОМЕНТАРІ