У Волинській області депутати Старовижівської районної ради обурені бездіяльністю головного еколога району та місцевих правоохоронців

У Волинській області депутати Старовижівської районної ради обурені бездіяльністю головного еколога району та місцевих правоохоронців

18.08.14 10:50 0 624
Старовижівська районна рада підтримала депутатський запит голови фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в районній раді Івана Омельчука щодо порушень законодавства, які мають місце біля водойм Старовижівського району. Депутати вирішили скерувати колективне звернення до керівників правоохоронних органів краю з вимогою здійснити перевірку за викладеними фактами.

Районних депутатів обурив факт нереагування та ненадання відповіді прокуратурою Старовижівського району на депутатський запит свободівця Івана Омельчука щодо незаконності спорудження пірсу на одній із дач на побережжі озера Пісочного Любохинівської сільської ради, який був озвучений депутатом на попередній сесії і висвітлений на сторінках районної газети "Сільські новини" у публікації "Хтось "кришує" інженерну споруду на озері Пісочному?" (№ 32 від 02.08.2014 року).

У колективному зверненні, яке підтримали депутати райради, наводяться й інші факти, які на думку депутатів свідчать про неправомірні дії (бездіяльність) державного екологічного інспектора Старовижівського району Андрія Савчука. Як вважають депутати, такі факти мають місце на побережжі озер: Луки Дубечненської, Пісочне Буцинської, Солинки та Віторож Любохинівської і Глухівське Глухівської сільських рад.

Депутати вважають, що на ці численні порушення не реагують ті, хто мав би стояти на сторожі законності, зокрема державний екологічний інспектор у Старовижівському районі Андрій Савчук, начальник райвідділу міліції Микола Карпук та прокурор Старовижівського району Вадим Бас, які, замість заходів щодо усунення порушень закону, фактично їх покривають.

Раніше ці факти вже неодноразово наводили у запитах і зверненнях районні депутати, також їх висвітлювали у районній пресі, проте на районному рівні порушені проблеми не вирішують. Зважаючи на це, Старовижівська районна рада адресувала колективне звернення начальнику УМВС України у Волинській області Петру Шпизі, прокурору Волинської області Вадиму Максимову та начальнику державної екологічної інспекції у Волинській області Олександру Ткачуку.

Про це повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ