Олег Сиротюк: « У процесі очищення влади ми, як ніколи, потребуємо громадської підтримки!»

Олег Сиротюк: « У процесі очищення влади ми, як ніколи, потребуємо громадської підтримки!»

18.08.14 19:58 0 420
У структурних підрозділах Тернопільської облдержадміністрації триває реорганізація. Саме вона дозволить частково вирішити питання призначення нових керівників. Загалом, процес формування нової команди триває.

Про це заявив голова облдержадміністрації Олег Сиротюк під час зустрічі з представниками громадської організації «Автомайдан», які вимагали негайного звільнення всіх, хто служив злочинному режиму.

«На жаль, у нас немає закону про люстрацію, який би дозволяв вирішити всі ці питання в один день, так як цього хоче громада краю, - констатував очільник області. – Він є лише у законопроекті у Верховній Раді, тому ми змушені діяти лише у рамках чинного законодавства. Я прошу активної підтримки громадських організацій, адже одна справа говорити про звільнення, а інша - реалізувати його».

Частково питання очищення влади все-таки вдалося вирішити, наголосив Олег Сиротюк. Вже звільнено ряд чиновників, які виконували вказівки злочинного режиму.

«На Тернопільщині є більше 10 судових справ, коли люди, звільнені з посад оскаржуюють своє звільнення. Навіть є кілька судових рішень, якими зобов`язано відновити їх на посадах. Такі випадки трапилися у Ланівцях, Бучачі, Бережанах. Тому прошу об’єднати наші зусилля і діяти спільно. Громадська підтримка зараз дуже потрібна».

Заступник голови громадської організації «Автомайдан» Роман Саган від імені усіх громадських активістів подякував Олегу Сиротюку за розуміння, діалог і співпрацю з боку державної адміністрації.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ