На Тернопільщині планових відключень електроенергії наразі не передбачається

На Тернопільщині планових відключень електроенергії наразі не передбачається

18.08.14 16:43 0 587
До прес-служби ОДА звернулися представники мас-медіа із запитанням щодо ситуації із енергозабезпеченням області. Вони зазначили, що в одному з друкованих видань з'явилася інформація про те, що в деякі регіони держави повернулися "планові відключення електроенергії"? Чи не чекає таке ж бува і Тернопільщину?

За коментарем ми звернулися до заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Леоніда Бицюри.

"У зв'язку з бойовими діями на сході України, суттєвим зменшенням постачання вугілля та газу, робота частини теплових електростанцій нині заблокована, - констатував Леонід Бицюра. - Відповідно обсяги виробництва електроенергії значно скоротилися. Відтак профільним міністерством кожній області було доведено ліміт споживання електроенергії. Для Тернопільщини він становить 84, 8 мільйона кВт/год. Області цього повинно вистачити. Про жодні планові відключення електроенергії наразі мова не ведеться".

Леонід Бицюра також закликав мешканців краю з розумінням поставитися до ситуації, що нині виникла в державі, ощадливо використовувати електроенергію та вже зараз почати дбати про утеплення власних осель і будівель установ, у яких працюють. Зокрема, рекомендував здійснити заміну вікон, дверей, утеплити дахи, підвальні й технічні приміщення тощо.

Наголосив Леонід Бицюра і на технічній проблемі, що може виникнути взимку у зв'язку зі зменшенням постачання газу, а відтак - неконтрольованим використанням мешканцями краю бойлерів та електричних нагрівальних приладів.

"Перевантаження ліній електропередач, які вже доволі зношені, може спричинити автоматичне аварійне вимкнення електроенергії", - резюмував заступник голови Тернопільської ОДА.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Хмельницькому діє ...

КОМЕНТАРІ