Поранений боєць з Львівщини Михайло Клюка потребує допомоги

Поранений боєць з Львівщини Михайло Клюка потребує допомоги

19.08.14 12:24 0 685
Михайло Клюка з села Ясениця Турківського району Львівської області був важко поранений у зоні АТО і зараз перебуває у військовому госпіталі. Йому потрібна допомога на лікування.

Про це вчора на своїй сторінці у Facebook написала відома журналістка Леся Ганжа.

«Міші прийшла повістка 11 квітня. Він добре пам’ятає дату, бо це день народження дочки. «Тоді їй було 2 роки. А вчора виповнилося 2 роки і 4 місці». Міша подарував мені подарунок – кулю-кулон. А ввечері їх обстріляли, і зараз Міша з важким пораненням у військовому госпіталі.

Я учора там була. Він усміхається. Біля нього дружина Оля, брат і ще хтось з родичів. І дуже сувора медсестра – мене в палату не пускала, але я все одно пролізла і показала Міші його кулю. Він усміхнувся, що я не загубила його подарунок, а як я могла загубити – це мій улюблений кулон, я його тільки на ніч знімаю», – розповіла вона.

За словами журналістки, дружина пораненого Оля дуже скромна, вони взагалі прості скромні й дуже небагаті люди. Він лежить у травматології, палата №2. Леся Ганжа просить небайдужих допомогти пораненому з коштами на лікування.

Картка Приватбанку:

5168755387266683 Оля Клюка

Близько трьох годин тому Леся Ганжа у своєму Facebook повідомила, що Михайлу зробили операцію.

«Його дружина Оля сказала: «Його три години мучили», і заплакала. Лежати Міші ще довго-довго. А Оля залишається в Києві біля нього. Її вже на тиждень прилаштували – від завтра вона переїде до прекрасної Галі, яка їй на тиждень лишає свою квартиру. Але їм ще буде треба багато всього-всього. Якщо у вас є можливість помогти Міші й Олі – поможіть, будь ласка», – зазначила вона. var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['7DEF-84AE-EDF6-50C8-1XHvdy', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 1, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Волинь: на Ковельщині ...

КОМЕНТАРІ