Глава УГКЦ закликав наполегливо підтримувати українських воїнів

Глава УГКЦ закликав наполегливо підтримувати українських воїнів

19.08.14 08:33 0 550
Відстоюючи у нових обставинах нашу незалежність, навчімося бачити образ стражденного Христа в кожному, хто втратив домівку чи вимушено покинув свою землю, у кожному пораненому, полоненому чи викраденому.

На цьому наголосив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) у своєму зверненні до вірних церкви та всіх українців з нагоди Дня Незалежності України.

«Наполегливо продовжуймо підтримувати українських воїнів та зміцнювати нашу державу молитвою, працею та активною громадянською позицією. При цьому витривало йдімо дорогою правди і добра, – Христовою дорогою, яка єдина провадить до повноти життя у свободі та радості», – закликав предстоятель, повідомляє департамент інформації УГКЦ.

Він нагадав, що у ці чи не найскладніші часи вільної України, – часи випробувань і новітніх викликів -саме на нас Господь поклав відповідальність за збереження й утвердження дару свободи та незалежності нашої держави.

« ми повинні не лише згадувати своїх славних попередників, а й мати відвагу стати в їхні ряди. Прикладом нам мають слугувати сучасні герої – полеглі воїни Небесної сотні і тисячі наших військовослужбовців, які щомиті жертвують своїм життям і здоров’ям за єдність і кращу долю України», – зазначив Блаженніший Святослав.

Верховний архиєпископ вважає знаменним, що в цей нелегкий час УГКЦ дякує Господу Богу за 25-річчя дару свободи на рідних землях. «Воскресіння церкви-мучениці серед хаосу комуністичного режиму, що розпадався на очах усього світу, стало провісником, доброю новиною про близьке воскресіння України та проголошення її незалежності. Цим ювілеєм Господь ще раз хоче наголосити всім нам, що це Його силою, діянням Святого Духа наша церква змогла вистояти в найтяжчі роки переслідувань, коли здавалося, що смерть перемагає життя», – сказав Глава церкви. var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['7DEF-84AE-EDF6-50C8-1XHvdy', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 1, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцьк: у міській раді ...
Наступна новина: Тернопіль: ринок біля ...

КОМЕНТАРІ