Випускники сільських шкіл показують все гірші результати на ЗНО, – експерт

Випускники сільських шкіл показують все гірші результати на ЗНО, – експерт

19.08.14 14:29 0 582
Абітурієнти, які закінчили сільські загальноосвітні навчальні заклади, показали на ЗНО значно гірші результати, ніж їхні міські однолітки.

Про це в своїй статті для ZN.UA пише директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

Підводячи підсумки зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року, Ігор Лікарчук зазначив, що частка абітурієнтів, які навчалися у сільських школах і що показали результати в діапазоні від 100 до 150 балів, набагато більше, ніж випускників міських шкіл.

Так, з математики їх 57% проти 40%; з української мови та літератури – 57% і 45% відповідно; англійської мови – 65% і 43%; історії України – 54% і 44%.

«Слід зазначити, що порівняно з першими роками введення зовнішнього оцінювання, частка сільських випускників, які здали ЗНО менш успішно, значно зросла.

В цьому контексті особливо хочеться дізнатися про результати багаторічної державної програми «Шкільний автобус». Адже за всі роки її існування витрачені мільярди з державного бюджету та обґрунтування необхідності таких витрат завжди базувалося на необхідності підвищувати якість освіти, що надається сільською школою, і забезпечити рівний доступ до освіти», – пише автор.

var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['7DEF-84AE-EDF6-50C8-1XHvdy', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 1, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Житомирщина: 28 дітей ...
Наступна новина: Луцький міський голова ...

КОМЕНТАРІ