«Ангели» з Майдану Ірен Роздобудько зібрали кошти для українських бійців

«Ангели» з Майдану Ірен Роздобудько зібрали кошти для українських бійців

19.08.14 13:29 0 758
Картини Ангелів, які ще під час Майдану малювала відома письменниця Ірен Роздобудько, допомогли зібрати майже 10 тис. грн для допомогти українській армії на Сході – усі виручені від продажу картин кошти будуть передані на потреби бійців.

Про це Ірен Роздобудько написала на своїй сторінці у Facebook: «Дякую волонтеру Ані, котра робить важливу справу. Ви всі дуже світлі люди, і я бажаю, аби тепер уже Ваші Охоронці якнайшвидше компенсували вам витрати (я в це вірю!). А те, що ми зібрали, якнайшвидше допомогло нашим хлопцям на Сході! З Вашої згоди, хочу назвати тих, в кого оселяться Ангели: Лариса Єрмоленко, Олександра Сора, Ольга Ляшенко, Ксенія Анреєва, Люба Хомчак, Елизавета Соколова, Ольга з Києва і Хлопець в Червоній Футболці (та їх п’ятеро друзів)».

У коментарі Ірен Роздобудько розповіла, як виникла така ідея: «Коли кожен з нас чимось допомагає, збирає пакет на 500 чи 1000 грн – хто скільки може – і купує на ці гроші ліки чи якісь інші необхідні солдатам речі, то це насправді виходить дуже маленький пакет. Мене це не влаштовувало, тому я подумала, що краще зібрати людей, назбирати одразу більшу суму і передати напряму людині, яка зв’язана з батальйонами, і це вже буде більш суттєва допомога… Цих Ангелів я малювала ще під час Майдану. Вони для мене такі символічні і такі дорогі. Я їх кожного обцілувала і як дітей відпустила. І я дуже вдячна, що прийшли люди і отак швидко, буквально за 40 хв. зібрали гроші, тихо, спокійно і без всякої помпи».

Ірен Роздобудько зазначила також, що особисто знає волонтера Аню, яка допомагала у проведенні акції, тому впевнена, що зібрані кошти підуть напряму туди, куди треба.

На думку письменниці, такі акції варто було б робити хоча би раз чи два на місяць серед людей, котрі мають можливість одразу дати 300-500 грн, щоб можна було зібрати якусь вагому суму.

Також Ірен Роздобудько повідомила, що малювання Ангелів Небесної сотні підхопила художниця з Запоріжжя Анна Білан, тому, можливо, цю справу вони будуть продовжувати, щоб і надалі допомагати армії і пораненим.

Картини Ангелів, намальовані Ірен Роздобудько. Фото: Ірен Роздобудько/Facebook

Окрім того, письменниця висловила переконання, що перемога має бути за Україною: «З листопада я впевнена, що це новий виток у розвитку України. Але все дуже складно. Великою-великою ціною ми здобуваємо нарешті нову державу, нових людей, нове громадянське суспільство. Перемога буде обов’язково. У світі не було прикладів, щоб отак чорнота, зло і несправедливість перемагали. Ми воюємо на своїй землі. Ті, хто захищають свою землю, завжди перемагають». var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['7DEF-84AE-EDF6-50C8-1XHvdy', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 1, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: На Тернопільщині негода ...

КОМЕНТАРІ