УПЦ МП вважає, що Крим потрібно повернути Україні

УПЦ МП вважає, що Крим потрібно повернути Україні

19.08.14 11:20 0 551
Українська православна церква Московського патріархату виступає за повернення анексованого Росією Криму до складу України.

Про це на прес-конференції сказав прес-секретар УПЦ МП протоієрей Георгій, передає «Українська правда» з посиланням на «Українські новини».

«Як громадяни України ми вважаємо так само, як і наш уряд і все світове співтовариство: Крим – це територія України, і його має бути повернено», – сказав він.

Протоієрей Георгій (Коваленко) також зазначив, що конфлікт на сході країни не можна вважати міжконфесійним, але – політичним і міждержавним. var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['7DEF-84AE-EDF6-50C8-1XHvdy', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 1, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Основні тенденції ...
Наступна новина: Тернопілля: у Кременці ...

КОМЕНТАРІ