Кожен другий керівник фірми звертається до підлеглих із незвичними проханнями, – дослідження

Кожен другий керівник фірми звертається до підлеглих із незвичними проханнями, – дослідження

19.08.14 09:02 0 558
Майже половина (а саме 48%) керівників фірм та організацій звертаються до підлеглих на роботі із незвичними проханнями або проханнями особистого характеру.

Такі результати дослідження оприлюднив портал hh.ua за результатами опитування офісних працівників.

Як показали результати дослідження, такі прохання адресовані не тільки рядовим співробітникам. 49% опитаних, яким будь-коли доводилося зіштовхуватися з дорученнями, що не мають стосунку до роботи, – менеджери середньої ланки. Ще 39% таких «щасливців» – лінійні спеціалісти. Але й топ-менеджерам не завжди вдається уникнути незвичних доручень. 12% із них зізналися, що чули від керівника прохання особистого характеру.

Із незвичними проханнями офісні співробітники мають справу значно частіше, ніж із особистими. Наприклад, 15% опитаних відповіли, що незвичні прохання надходять до них регулярно. Трохи більше половини (52%) «білих комірців» чують такі прохання керівника час від часу. Ще третина всіх опитаних – дуже рідко. Що ж стосовно доручень особистого характеру, то регулярно з ними доводиться мати справу 11% співробітників. Час від часу або дуже рідко такі прохання чують 43% і 46% відповідно.

Цілком очікувано, що тільки кожен десятий не бачить в особистих проханнях нічого поганого. Майже четверта частина офісних працівників (23%) не в захваті від «додаткового навантаження». Цікаво, що більше половини (53%) цілком лояльно поставляться до особистих прохань керівника. Вони стверджують, що готові прийти на допомогу, якщо виконання доручень не буде надто обтяжливим. var __nc_widgets = __nc_widgets || []; var __nc_j = __nc_j || null; __nc_widgets.push(['7DEF-84AE-EDF6-50C8-1XHvdy', 'zik.ua', 'recommendation', 1, 1, 0, 'ua']); (function() { var __nc = document.createElement('script'); __nc.type = 'text/javascript'; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager'; __nc.src = 'http://nextclick.com.ua/widget/widget.recommendation.1.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s); })();

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинські свободівці ...
Наступна новина: Волинська область: ...

КОМЕНТАРІ