Луцьк: у міській раді обговорили проект забудови Театрального майдану міста

Луцьк: у міській раді обговорили проект забудови Театрального майдану міста

19.08.14 08:28 0 567
У залі засідань міської ради відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради з питань реконструкції Театрального майдану нашого міста. Члени ради розглянули черговий проект з забудови цієї частини Луцька.

Начальник управління містобудування та архітектури міської ради Леонід Герасимюк зазначив, що у центрі міста наявні три головні об’єкти, на основі яких здійснюватиметься подальша реконструкція майдану. Це – громадська вбиральня із двоповерховою забудовою у вигляді кафе, Свято-Троїцький кафедральний собор та майбутній підземний перехід. Мова йде про те, аби Театральним майданом збудувати підземний перехід із торговими об’єктами. Так, цей перехід об’єднає вулиці Винниченка, Словацького та проспект Волі.

Архітектор з Волинської філії інституту «ДІПРОМІСТО» у проекті основну увагу приділив проекту забудови цього підземного переходу, площа якого складає 4780 м. кв, 2 700 метрів з яких – торговельна площа, решта – технічні приміщення. У проекті запропоновано чотири виходи, з них два – на вулицю Винниченка (біля ЦУМу та готелю «Україна»), один на Театральний майдан, а ще один – на вулицю Паркову.

Також, аби забезпечити електропостачання у переході, проектант запропонував збудувати біля готелю «Україна» трансформаторну підстанцію.

За словами архітектора, для неповносправних громадян передбачено перильні підйомники, що полегшить їм пересування. Окрім цього, у проекті задекларовано два вантажо-пасажирські ліфти, газова та водна мережі, парковки.

Останнє викликало жваве обговорення, адже транспортне навантаження у центрі міста не доречне. Таку ж позицію висловив заступник начальника управління містобудування та архітектури міської ради Ярослав Матвіїв.

Члени засідання підтримали таке міркування. Також у присутніх виникли застереження щодо того, аби не нагромаджувалась центральна частина міста окремими об’єктами. Були думки й звернутися до історичної забудови міста, аби споруджувати тематичні об’єкти з архаїчною прив’язкою. Обговоривши, члени ради вирішили доопрацювати проект забудови Театрального майдану міста.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Києві подорожчали ...
Наступна новина: Глава УГКЦ закликав ...

КОМЕНТАРІ