Волинь: на Ковельщині відбувся звіт депутатських фракцій ВО "Свобода"

Волинь: на Ковельщині відбувся звіт депутатських фракцій ВО "Свобода"

19.08.14 12:28 0 629
15 серпня 2014 року у приміщенні Центральної районної бібліотеки м. Ковеля відбувся звіт депутатів Ковельської міської та районної рад від Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Перед присутніми прозвітував депутат Ковельської міської ради Вадим Ткачук, який розповів про здобутки фракції ВО "Свободи" у Ковелі за останні чотири роки. Зокрема, найбільше уваги депутати-свободівці приділяли ремонту доріг на віддалених від центру вулицях міста, вирішенню соціяльних проблем, займались виділенням адресної грошової допомоги. Доповнив звіт колеги Ігор Ткачук, який більше уваги звернув на події, що відбуваються у країні, розповів про складну політичну ситуацію, наголосивши на недопущенні контрреволюції та приходу до влади кадрів епохи Януковича.

Про діяльність фракції ВО "Свобода" у Ковельській райраді звітував депутат Юрій Мельник. Завдяки активній роботі свободівців було підготовлено 13 проєктів рішень районної ради, заяв та звернень до вищого керівництва держави. Серед них звернення до Верховної Ради з вимогою не розглядати законопроєкт Ківалова № 1187 "Про вищу освіту", який передбачав скасування зовнішнього незалежного оцінювання в Україні; до Президента України з вимогою ветувати "мовний закон" Ківалова-Колісніченка. Також депутати від ВО "Свобода" стали ініціаторами розробки рішення про недовіру голові Ковельської РДА.

Останнім звітував депутат Ковельської районної ради Юрій Поліщук, який з квітня 2014 року обіймає посаду голови Ковельської районної державної адміністрації. Під час звіту націоналіст більше уваги приділив своїй роботі на посаді голови РДА. Зокрема, озвучив кадрові рішення, звернув увагу на посилену допомогу матерям військовослужбовців, розповів про те, яким чином відбувається виділення земельних ділянок для учасників АТО та про те, яку допомогу райдержадміністрація та свободівці надають Збройним Силам.

Завершили звіт депутатських фракцій відкритим діялогом між присутніми та свободівцями, які надали вичерпні відповіді на усі запитання.

Про це повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Волонтерські служби ...

КОМЕНТАРІ